Yat Turları

yat

 İstanbul Boğazı’nı görmenin en keyifli yolunu tekneyatkiralama.gen.tr ile yaşamaya hazır olun. Lezzetli yemek servisleri, oryantal şovları, içinizi kıpır kıpır yapacak canlı müzikleriyle Boğaz’da harika bir yat turu sizinle buluşmayı bekliyor.


Arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da ailenizle çıkabileceğiniz ve harika vakit geçireceğiniz bu yat turu size unutulmaz anlar yaşatacak. Her anını kaydetmek ve fotoğraflamak isteyeceğiniz bu tur sayesinde İstanbul Boğazı’nı baştanbaşa gezmiş olacaksınız.


tekneyatkiralama.gen.tr farkıyla çıkacağınız yat turu Ortaköy, Arnavut sahilinden başlamakta ve Rumeli Hisarı’na uzanmaktadır. Daha sonra Tarabya Koyu’na ilerleyen yatımız buradaki harika manzarayı doyasıya izlemenize imkân vermektedir. Buradan da Sarıyer ve Beykoz’u geçtikten sonra Anadolu Hisarı’nı göreceksiniz. Ayrıca Beylerbeyi Sarayı ve Kız Kulesi’nin siluetlerini izlemeniz de mümkün olacak. Son olarak elbette Dolmabahçe Sarayı ile Çırağan Sarayı’nın eşsiz ihtişamına hayran olacaksınız.


Bol bol fotoğraf çekerek bu anları ölümsüz hale getirdikten sonra yemeklerinizi yiyerek içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Yatta çalan canlı müziği dinlerken müziğe eşlik edebilir, sevdiklerinizle harika vakit geçirebilirsiniz.

Tur Programı
Tur saatleri: 20.00-24.00 veya 19.30-23.30
Kalkış ve varış yeri: Kabataş ve Üsküdar veya Beylerbeyi.
Tur şekli: Yemekli.
Program: Canlı müzik oryantal şov (Bazı günler DJ müzik).
Yemek servisi: Masaya servis.
Menü: Soğuk mezeler (beyaz peynir, jambon, soslu patlıcan, haydari, Amerikan salatası, kısır, zeytinyağlı yaprak sarması, domates, salatalık).
Ara sıcak: Paçanga böreği
Ana yemek: Balık ızgara roka, limon ve soğan garnili (tur öncesi belirtilmesi durumunda tavuk ya da kırmızı et seçenekleri de hazırlanır).
Salata: Karışık mevsim salatası.
Meyve: Karışık mevsim meyvesi.
İçecek: Limitsiz alkollü ve alkolsüz içecek.
Oturma düzeni: Kişi sayısına bağlı olarak bir masa diğer müşterilerle paylaşılarak kullanılmaktadır. Masalarımız 8 ya da 10’ar kişilik düzen kurulmakta kişi sayınsa göre 2, 4, 6, 8 kişi masayı paylaşabilmektedir.