Teknede Nişan

t11-10

Evliliğe doğru giden ilk adımı atmaya yani nişanlanmaya karar verdiniz. Peki, mekân konusunda kararsız mısınız? tekneyatkiralama.gen.tr size harika bir teklif sunuyor ve nişanınızı bir teknede muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde yapma imkânı tanıyor.

Boğaz turu denilince akla gelen en güvenilir adreslerden biri olan tekneyatkiralama.gen.tr nişanınızı unutulmaz kılmak için yanınızda. Nişanınızı teknede eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla bütünleşmiş bir havada organize etmek istemez misiniz? İşte size bulunmaz bir fırsat. Sevdiğiniz insanla evliliğe giden ilk adımı atarken masmavi deniz sizin mutluluğunuza tanıklık edecek.

Sıradan ve alışılmış salonlarda yine alışılmış bir nişan etkinliği düzenlemektense hem manzarası hem de havasıyla sizi daha çok heyecanlandıracak ve tatmin edecek bir gece organize etmek elbette her açıdan daha çekicidir. Bir tekne ile Boğaz’ın serin sularına açılmak ve harika bir nişan gecesi yaşamak için tekneyatkiralama.gen.tr her ayrıntıyı programlıyor.

Sünnet, parti, düğün, nişan gibi farklı aktivitelere ev sahipliği yapan teknelerimizi sizin için düzenliyoruz. Geceye ait tüm ayrıntıları sizin için düşünüyor ve planlıyoruz. Mutluluğunuza mutluluk katmak için her şeyi programlıyor ve teknede sizin istediğiniz gibi bir düzen oluşturuyoruz. Nişan gününüzün sizin için anlam ve önemini biliyoruz. İstanbul Boğazı’nın ışıklarıyla eşlik edeceği bu özel gecenizin eksiksiz olması ve güzel şekilde tamamlanması için çalışıyoruz. Size de gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Sevdikleriniz, sevgiliniz ve ailenizle gece boyunca hem romantik dakikalar yaşayacak hem de doyasıya eğleneceksiniz.

Sevgilinizle yüzükleriniz takıldığı sırada Boğaz’ın eşsiz güzellikleri size eşlik edecek. İlk dansınızı yaparken romantik bir ortam oluşacak. Ardından bu güzel gecenin her anını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Özellikle davetliler için son derece farklı ve özel olacak bu geceyi ömrünüz boyunca güzel gülümsemelerle hatırlayacaksınız.

Kulaçlarınızı Marmara Denizi’nin serin sularına atarken güneşin ve denizin tadına varacaksınız. Bu arada teknede lezzetli ikramlar hazırlanıyor olacak. Yüzmeye mola verip tekneye döndüğünüzde bu ikramları tadacaksınız. Sonra dilerseniz güneşlenmeye ya da yüzmeye devam edebilirsiniz.

İşte teknede tüm gün güneşlenme ve bronzlaşma imkânı! İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve tatil yapmak için vakit kaybetmeyin. tekneyatkiralama.gen.tr sayesinde ailenizle, arkadaşlarınızda, sevdiğiniz biriyle Marmara Denizi’nin serin sularında kulaç atmanın ve yüzmenin tadını çıkarın.