Tekne Turları

yat
 
İstanbul Boğazı’nı en güzel şekilde görmenin, izlemenin ve ona hayran olmanın yolu tekneyatkiralama.gen.tr ile Boğaz’da bir tekne turuna çıkmaktır. İster aileniz, ister sevgiliniz, ister arkadaşlarınızla çıkabileceğiniz tekne turu harika saatler yaşamanızı sağlayacak.

İstanbul Boğazı’nın ihtişamı sizi büyüleyecek. Tekne ile güzel bir tur yapmak ve bu turu unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.tekneyatkiralama.gen.tr farkıyla Boğaz’ı en güzel haliyle izleyecek ve harika bir tekne turu yaşayacaksınız.

Çok sayıda ve birbirinden farklı teknelerle Boğaz’ın serin sularında gerçekleştirdiğimiz turlar, sizi Boğaz’a bir kez daha hayran bırakacak. Tur sırasında eşsiz Boğaz manzarasını izlerken sunulan yemekleri yiyeceksiniz. Turlar sırasında masaya servis edilen ikramlar eşliğinde canlı müzik dinleyebilir, serin dalgaların tadını çıkarabilirsiniz. Turlara bağlı olarak DJ ve oryantal şov da programa dâhil olabilmektedir. Ara sıcak, salata, meyve ve içeceklerin de sunulabildiği ikramlar tur öncesinde belirtilmesi durumunda değiştirilebilmektedir.

Koylar, sahiller, Kız Kulesi silueti ve İstanbul Boğazı’nı İstanbul Boğazı yapan ne varsa hepsini tüm ihtişamlarıyla görmeniz ve bu anları güzel fotoğraf kareleriyle ölümsüz hale getirmeniz mümkün. Boğaz’ın mavi sularını izlerken deniz kokusunu içinize çekecek ve onların yanından süzüleceksiniz.

Bu harika tekne turlarına isterseniz sizin için özel olan biriyle katılabilir, harika bir anı yaratabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınıza böyle bir sürpriz yaparak İstanbul Boğazı’nı izlemenin en güzel yollarından birini seçmiş olursunuz.

İstanbul hiç bu kadar güzel görünmemiş hiç bu kadar ihtişamlı olmamıştı. Şimdi tekne ile ilerlerken çalan müzik eşliğinde içeceklerinizi yudumluyorsunuz. İstanbul’un karmaşasından sıkıldıysanız, iş temposundan uzaklaşmak istiyorsanız bu tur size çok iyi gelecek. Ailenizle iyi vakit geçirmek için de en iyi alternatiflerden biri olan tekne turları, yorgunluğunuzu ve stresinizi alan harika bir aktivite olacak. tekneyatkiralama.gen.tr aracılığıyla bu turlardan birine çıkabilir, harika vakit geçirebilirsiniz.