Tekne Kiralama

yat

Kalitesini kanıtlamış bir adres olan tekneyatkiralama.gen.tr, tekne kiralama hizmetiyle de size bir telefon kadar yakın. Farklı özellikte teknelerden istediğinizi inceleyerek hangisinin sizin ihtiyacınıza uygun olduğuna karar verebilirsiniz.
 
Kiralık tekne konusunda son derece hassas davranan tekneyatkiralama.gen.tr bunu deniz konusunda son derece deneyimli kaptan kadrosu ve deneyimli personeli ile göstermekte. Dilerseniz Marmara Denizi’nin sahilleri boyunca ya da başka güzergâhlarda gezilebilir.
 
Tekne kiralama konusunda size her türlü ayrıntıyı anlatarak sizi tekne fiyatlarımız hakkında bilgilendirmekteyiz. Ayrıca tekne ile yapacağınız tur sırasında izlemek istediğiniz rota hakkında olumlu ve olumsuz yönleri aktarmaktayız. Farklı özelliklerde teknelerimizden sizin için en uygun olanı seçerek kiralamanızı sağlıyoruz. Teknelerden hangisini hangi tarihler arasında kiralamak istiyorsanız size o yönde yardımcı olmaktayız.
tekneyatkiralama.gen.tr tekne kiralama konusunda sahip olduğu bilgi ve deneyim ile sizi temizlik, güler yüz, gizlilik, iyi hizmet konusunda memnun edecektir. Sizi mavi sularda Türkiye’nin muhteşem kıyılarını, güzelliklerini ve denizlerini keşfetmeye çağırıyoruz.
 
Tekne kiralamak ve tekne turu yapmak aslında sanıldığı kadar yeni bir etkinlik olmayıp; kaynağı çok eskilere dayanan bir aktivitedir. Tekne ile gezintileri Halikarnas Balıkçısı olarak bilinen Cevat Şakir Karaağaçlı, 1945’lerde sürgünde iken başlatmıştır. Karaağaçlı, dostlarını Bodrum’a davet etmiş. Bu davet için konuklar kara yolu ile ulaşım olmadığından küçük bir tekneyle İzmir’den Bodrum’a geçerlermiş. Bu tekne gezileri sırasında kıyıda bulunan köylerden ikmallerini sağlarlarmış. Zamanla bu tekne gezilerinin keyifli olması dolayısıyla koyları ve körfezleri gezmek için tekne turlarına başlamışlar. Bu sırada kara yoluyla ulaşılamayan güzellikleri izlemişler ve balık tutmuşlar. Bu gezilerin yaklaşık on beş gün boyunca sürdüğü bilinmektedir. İlk zamanlarda kültür ve dost ziyareti amacıyla yapılan bu geziler mavi yolculuk ve zamanla mavi tur adını almış. Günümüzde de bu geziler devam ettirilmekte.
 
Siz de tekne kiralayarak Türkiye’nin muhteşem koylarının, sahillerinin ve körfezlerinin güzelliğini görmek, gezmek ve keyifli zaman geçirmek istiyorsanız en güzel teknelerimiz hizmetinizdedir. İletişim bölümünden her türlü sorularınızı aktarabilir ya da tekneyatkiralama.gen.tr’yetelefonla ulaşabilirsiniz.