Şirket Toplantıları

sirket_yemekleri

 tekneyatkiralama.gen.tr gerçekleştirmek istediğiniz her türlü görüşme ve toplantılar için gerekli organizasyonu yapmaktadır. Bunun için istediğiniz tekne ve yatları seçebilirsiniz. Ayrıca görüşme ya da toplantılarınız boyunca verilecek ikramlardan çalmasını istediğiniz müziğe kadar tüm detayları belirtebilirsiniz. 

Düzenlemek istediğiniz bir toplantı, ağırlamanız gereken misafirler ya da yapmanız gereken özel iş yemeği görüşmeleri varsa ve bunların hem istediğiniz gibi hem de sorunsuz geçmesini istiyorsanız tekneyatkiralama.gen.tr’ye güvenebilirsiniz. Tekne ve yatlarımızdan istediğinizi seçtiğiniz takdirde her ayrıntı size özel olarak hazırlanacaktır. Toplantılarınız sırasında dilerseniz özel hazırlanmış lezzetli menülerimizden birini seçebilir ya da yemek menüsü yerine kokteyl menüsünü tercih edebilirsiniz. Bu organizasyonlar sayesinde ticari ve dostane ilişkiler kurabilir, var olan ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Düzenlenen toplantıların alkollü ya da alkolsüz olması da sizin arzunuza göre belirlenmektedir. Bunların yanı sıra daha önce tekneyatkiralama.gen.tr tarafından organize edilmiş şirket toplantılarına da göz atabilirsiniz. Toplantı süresince teknemizin hangi güzergâhı izleyeceğini de görmeniz mümkün.

Düzenlemek istediğiniz toplantı ya da görüşme sırasında teknelerimizde ve yatlarımızda bulunan ses sistemlerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz sizin için seçtiğimiz müzikler ya da size ait bir ses CD’si çalınabilmektedir. Arzu ettiğiniz takdirde canlı müzik ve fasıl ekipleri de toplantınıza ya da görüşmenize eşlik edebilmektedir.

Muhteşem İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde yapacağınız organizasyonlar, özellikle iş yemeği görüşmeleri sıkıcı olmaktan çıkacak daha samimi bir hal alacaktır. Böylece hem Boğaz manzarasını izleyecek hem de bir restoran ortamının aksine daha rahatlatıcı bir hava yaratmış olacaksınız.
Teknelerde ve yatlarda düzenlenen şirket toplantılarında turun başlangıç noktaları için güzergâh üzerinde yer alan Anadolu ve Avrupa yakalarına ait ve müsait her iskele kullanılabilmektedir. Bunlar arasında İstinye, Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli iskeleleri yer almaktadır.
Teknede ya da yatta düzenlenecek şirket toplantıları için organizasyon fiyatları sabit değildir. Fiyatlar organizasyona katılacak kişi sayısı, organizasyonun gerçekleşeceği gün, organizasyonun gerçekleşeceği tekneye/yata bağlı olarak değişmektedir.