Kiralık Yat 1

y1-1

20 kişilik yemekli oturma düzeni bulunan yatımız genellikle ufak ölçekli kullanım ve organizasyonlara uygundur. Evlilik teklifi, doğum günü ve ya bireysel-kurumsal geziler için idealdir. Diğer kiralık yatları inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 2

Kiralık Yat 2

30 kişilik kapasiteli VIP yatımız olan Yacht Sabahrüzgarı‘nın saatlik kiralama ücreti 400 €‘dur. Özel kişi ve lüks yat turlarınız için kullanımı idealdir. Diğer kiralık yatları inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 3

Kiralık Yat 3

3 numaralı yatımızın hafta içi kiralama süresi min. 1 saat, hafta sonu min. kiralama süresi 2 saattir. 3 numaralı kiralık yat için saatlik kiralama ücreti 300 TL’den başlamaktadır. Yemekli düzende 8, kokteyl düzende 12 kişiliktir. Mini tur ve özel kullanımlar için idealdir. Diğer kiralık yat çeşitlerimize bakabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 4

Kiralık Yat 4

4 numaralı lüks yatımız VIP toplantılar ve mini davetler için idealdir. Oldukça şık bir yemek ve iç mimarisi ile organizasyonunuz için biçilmiş kaftandır. Diğer kiralık yat modellerine bakabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 5

unnamed (2)

Yatımız 12 kişilik olduğundan evlilik teklifi, partiler, doğum günleri, yüzme turları ve ufak çaplı yat turları için idealdir. 5 numaralı kiralık yatımız hafta içi min. 1 saat, hafta sonu ise min. 2 saat kiralanmaktadır. Diğer kiralık yatlarımıza bakabilir ve iletişime geçebilirsiniz.        

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 6

asdasd

Yemekli yat turları için en ideal tercihlerden olan 6 numaralı kiralık yatımızda 50 kişilik yemekli oturma düzeni ve 80 kişilik kokteyl düzeni bulunmaktadır. Diğer kiralık yat modellerimize bakabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 7

Koy Turları Teknesi

Ufak çaplı yemekli organizasyon ve turlarınızda 20 kişilik oturma düzeni, 35 kişilik kokteyl düzeni ile hizmet vermektedir. Yüzme amaçlı yapılan koy turları için daha çok tercih edilir. Diğer kiralık yat ilanlarımıza bakabilir ve bize iletişim sayfasındaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

Detayları Görüntüle

Kiralık Yat 8

Kiralık Yat

8 numaralı kiralık yatımız 20 kişi kapasitesi ile boğazın en ideal kiralık yatlarından biridir. Diğer kiralık yat ilanlarımıza bakmayı unutmayın. İletişim için bize iletişim sayfasındaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

Detayları Görüntüle