Keyifli Organizasyonlarınız İçin

Tekne Turu Organizasyon

Tekne turları ve gezintileri insana keyif veren heyecanlandıran ve denizin eşsiz güzelliğiyle buluşturan hayatımızın güzel kesitlerdendir. Özel günlerinizde gerçekleşen bu tekne gezintisi hatıralarınız arasındaki unutulmaz yerini alacaktır. Tekne & Yat Kiralama firması olarak; denizin serin dalgalı akışına bırakmak isteyenler için tekne turu ve kiralama hizmeti sunmaktayız. Güvenilir ve deneyimli kadromuzla en özel günlerinizi tekne turlarıyla süslenmesini sağlıyoruz. Şirket toplantıları düğün ve nişan gezintileri tekne partileri ve yüzme turu gibi birçok faaliyet alanında hizmet vermekteyiz. Yemekli toplantı davetlerinizi de eksiksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Yemek davetleriniz isteğinize göre alkollü ya da alkolsüz olarak organize edilmektedir. Eksiksiz ve sorunsuz organizasyonu ilke edinerek koşulsuz müşteri memnuniyeti önceliğimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Özel günler dışında da istediğiniz zaman tekneyle mavi denizin sularında müşterilerimizi buluşturmaktayız.

Organizasyonlarımız çeşitlidir. Bunlardan biri olan şirket toplantıları deniz üzerinde yapılınca harika bir ambiyans ve pozitif elektrik yakalanır. Birçok önemli şirket kararı ve başarılı iş toplantıları bu tür organizasyonlarda gerçekleştirilmiştir. Bizi arayarak eksiksiz hizmet anlayışımızla belirlediğiniz tarihte iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür önemli toplantılarda firmamızca tavsiye edebileceğimiz yemek ve içecek menüsü haricinde sizin özel menü isteklerinizi de temin etmekteyiz. Müzik seçimi konusunda da müşterilerimizin istekleri önceliklidir. Ayrıca istendiğinde müzik konusunda deneyimli kadromuz sizlere önerilerde bulunmaktadır. Dolayısıyla tekne ve deniz gezintileri tamamen sizin zevk ve beğenileriniz üzerine düzenlenecektir. Aynı şekilde iş toplantılarınızı alkollü ve alkolsüz şekilde de düzenleyebilirsiniz.

Boğazın güzel mavi sularındaki harika toplantılarla eşsiz bir gün yaşayacaksınız. Diğer bir organizasyonumuz ise düğün ve nişan toplantılarıdır. Bu organizasyonla denizin güzel suları eşliğinde romantik bir düğün ve nişan gerçekleştirebilirsiniz. Teknede düğün yapmak oldukça güzel bir fikir olduğu gibi hatıra açısından da derin izler bırakır. Unutulmaz bir gece yaşamanız için bizi arayınız ve organizasyon tarihini belirleyiniz. Sevdikleriniz en yakınlarınız da bu özel günü gelin ve damatla birlikte yaşayacak ve boğazın eşsiz güzelliğinde İstanbul manzarasına karşı unutulmaz bir gün yaşayacaktır. Nişan dışında doğum günü evlilik yıldönümü sünnet gibi özel günlerde de tekne organizasyonlarımız hizmetinizdedir. Bunun dışında Ramazan ayına özel iftar programlarımız da bulunmaktadır. Dört farklı yemek menüsüyle güzel bir boğaz akşamında manevi ibadetinizi eda etmiş olacaksınız. İftar menülerimiz çeşitli olup memnun kalacaksınız.

Teknede parti organizasyonumuz da vardır. Tekne partisi eğlenceli saatler geçirtir. Bu heyecanı siz de yaşamak istiyorsanız bizi arayarak parti düzenletebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızla müzik yemek ve dans eşliğinde güzel bir parti heyecanı yaşamış olacaksınız. Hatta evlilik yıldönümünde eşinize sürpriz yapmak için de tekne gezintisi harika bir seçimdir. Diğer bir hizmetimiz de yüzme turlarıdır. Metropolün yoğun iş atmosferi maalesef insanlarda stres ve depresyona yol açmaktadır. Tatile çıkamayışınız da buna eklenince dinlenmeye aşırı ihtiyacınız olur. Bu ihtiyacınızı karşılamak için yüzme turlarımıza katılabilirsiniz. Böylece şehrin stresinden uzak şekilde Marmara’nın serin sularında yüzebilir teknede güneş altında bronzlaşabilir müzik ve nefis yemek ikramlarıyla harika bir tatil kaçamağı yaşayabilirsiniz.

Bunların dışında tekne kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 10 farklı modelden beğendiğiniz tekneyi kiralayarak iş toplantıları düğün nişan ya da yüzme turlarını gerçekleştirebilirsiniz. Teknelerde aradığınız her konforu bulacaksınız. Tekne dışında yat kiralama seçeneğimiz de bulunmaktadır.Tekne ve yat kiralamadan teklif almanız için sizleri www.tekneyatkiralama.gen.trsitemize davet ediyoruz. Teklif Alın bölümünden ilgili yerleri doldurarak bizimle temas kurabilirsiniz. İsterseniz iletişim numaralarımızdan ya da email adresimizden de ulaşabilirsiniz.