Her Bütçeye Uygun Tekne-Yatlar

10

4

Yorucu bir iş maratonunun ardından tekne veya yat kiralayıp hem bünyenizi hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Eskiden gidip yat sahipleriyle birebir konuşup zar zor bulduğunuz yat ve tekneler artık ayağınıza kadar geldi. www.tekneyatkiralama.gen.trsitesine girip istediğiniz teknelere bakıp onları kiralayabilirsiniz. Üstelik fiyatlar çok uygun. Sitemizin sizlere sunduğu birçok seçenek var. Özel günler yemek davetleri nişan düğün gibi organizasyonları yat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İçkili veya içkisiz organizasyonlar düzenlenmektedir. Sizin ve davetlilerinizin rahat edebileceği bir ortam oluşturduk. Uzman personellerimiz ve deneyimli elemanlarımız sayesinde büyük bir konfor ortamı yarattık. Sitemize girdiğiniz takdirde birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Yat turları sayesinde iftarınızı İstanbul boğazının ortasında açabilirsiniz. Yat turlarında oryantal müziğin bir birinden çeşit içecekler ve yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Ailenizle veya sevgilinizle çıkacağınız bu turlar size kattığı rahatlık ve konforla çok huzurlu anlar yaşatacak. Sevgilinize evlenmemi teklif etmek istiyorsunuz artık bundan daha iyi bir fırsat bulamazsınız. Ayrıca sitemizden ulaşabileceğiniz yüzme turları sayesinde yaz tatilinizi en güzel şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Boğazın serin sularında yüzebilir ve yatınızda güneşlenebilirsiniz. Size her yanıyla tatili yaşatan yüzme turlarına sitemizden ulaşın. Yoğun iş temponuzda tatile gidemiyorsanız tatili ayağınıza getirebilirsiniz. Ayrıca sitemizden kampanyalara ulaşabilirsiniz.

İftarınızı en güzel şekilde açmak mı istiyorsunuz iftar turlarımıza katılın ve birbirinden çeşitli yiyecekleriyle 4 menünün tadını çıkarın. Tekne ve yat kiralama konusunda yıllarımızı vermiş bulunmaktayız. Güven ve kalite bizim için ilk plandadır.www.tekneyatkiralama.gen.trsitesine girerek en ucuz ve güzel yatları kiralayabilir ve türlü organizasyonlardan yararlanabilirsiniz.