Eşsiz Manzaranın Tadını Çıkartın

Manzaralı Tekne Turu

Deniz dünyanın gelmiş geçmiş en güzel şeyidir. İnsanların yıllarca hayran kaldığı hüzünlendiğinde de neşelendiğinde de yanında olan deniz güzelliğinin yanında şıklığın da adıdır. Son zamanların en çok tercih edilen bir o kadar da lükslüğün sembolü haline gelen tekne ve yatlar Türkiye’ de alışılagelmiş eğlence anlayışını kökten değiştirmekte. Dünyanın en güzel ve en eğlenceli partileri düğünleri ve gezileri yat ve tekne üzerinde yapılanlar olarak bilinmekte. Yalnız tekne ve yat fiyatları oldukça yüksek olduğundan bu hizmetten yararlanmak sadece belli bir kesim için mümkün olmaktadır. İşte bu anlayışı tamamen yıkan Tekne Yat Kiralama firmamız artık kiralama ile artık bu hizmetten herkesin yararlanmasını sağlıyor. Tekne ve yat hizmetinden artık tüm Türkiye yararlanabilir herkes bu lüksü yaşayabilir. Firmamız sizler için birbirinden özel ve her bütçeye uygun tekne ve yat kiralama hizmeti sunmakta. İşte verdiğimiz hizmetlerin listesi:

TEKNE TURU

İstanbul’ un muhteşem ihtişamının olmazsa olmazı Marmara denizi güzelliğini yakından tanımalısınız. Sizin için özel tekne turu hizmetimiz ile dilerseniz aileniz dilerseniz arkadaşlarınız ile muhteşem bir zamana imza atabilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası koylar sahiller ve kız kulesini bütün ihtişamı ile yaşamanız ve bu anları unutulmaz kılmanız artık sizin içinde mümkün. Sizde denizi her anlamıyla yaşamak her haliyle görmek istiyorsanız www.tekneyatkiralama.gen.tr adresinden bize ulaşın. İstanbul kalabalığından ve iş hayatının stresinden kurtulmanın rahat bir nefes almanın yolu işte buradadır.

TEKNE KİRALAMA

Artık özel günlerin en moda parti tipi teknelerde yaşanıyor. Tekne sahibi değilim diye tekne de müthiş bir düğün yapamam diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizde İstanbul’ un eşsiz manzarasında bütün sevdiklerinizle denizin ve İstanbul boğazının eşliğinde düğününüzü partinizi nişanınızı yapabilir sizde sevdiklerinizin ve sizin aklınızdan hiç çıkmayacak muhteşemlikte bir davet geçirebilirsiniz. Ölümsüz kılacağınız bu anı İstanbul boğazında özel müzik ve muhteşem bir manzara ile tarihe geçirebilirsiniz. Sizde bundan faydalanmam mümkün değil diye düşünmeyin. Dilediğiniz çeşitte ve bütçenize uygun 10 adet tekne tipimiz bulunmakta. Siz dilediğinizi seçin İstanbul Boğazı Manzarası size hediyemiz olsun. Dünyanın en güzel manzarasına yakından tanıklık edin.

YAT KİRALAMA

Yatlar genellikle lüks bir zevk olarak bilinmektedir. Doğal olarak Türkiye’de pek çok insan yat sahibi olamamıştır. Bizde yıllardır Türkiye’de herkes bu zevkten faydalansın diye yat kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu zevk bir lüks değil artık sizinde faydalanabileceğiniz uygun fiyatlı bir hizmet. Yatlarda genellikle küçük çaplı organizasyonlar yapılmakta. Sizde ufak bir doğum günü partisi düzenlemek ya da eşinize İstanbul Boğazı manzaralı bir hediye vermek için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özel bir akşam geçirmek sevdiğiniz ile mutluluk dolu özel bir anı canlandırmak için sizde bir yat kiralayabilir sizde bu lüksten ömrünüzde bir kerede olsa yararlanabilirsiniz.

 

Firmamız sizler için dilediğiniz yat ve tekne kiralama veya yat veya tekne turundan artık sizde uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Sizin için ayarladığımız onlarca yat ve tekne tipimiz ile dilediğinizi seçebilir size uygun olanı kiralayabilirsiniz. Özel günleriniz tüm ömrünüzce unutmayacağınız bir veya iki kere gerçekleşecek anılarınızdır. Sizde bu anılarınız İstanbul Boğaz’ı eşliğinde muhteşem bir manzara ile unutulmayacak hale gelsin istiyorsanız sizde bizimle iletişime geçiniz. İnternet sitemiz www.tekneyatkiralama.gen.tr adresinde tekne ve yat çeşitlerini önceden inceleyebilir ve sizde bu hizmet hakkında bilgilenebilirsiniz.